Про зарахування учнів у 1-ші класи 2021-2022 н.р.

Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою реалізації положень ст. 13 Закону України «Про освіту», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 №684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів», враховуючи наказ Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», лист Міністерства освіти і науки України від 18.05.2018 №1/9-320 та з метою  забезпечення права громадян на територіальну доступність початкової та/або базової середньої освіти продовжується прийом заяв про зарахування дітей до 1 класу Шклівського  ЗЗСО І – ІІІ ступенів ім. М. Корчака Новояворівської міської ради.

Зарахування учнів у 1-і класи буде здійснюватись до 31 травня 2021 року.

Правила прийому до 1 класу.

 1. Зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини (чи повнолітньої особи, яка має намір здобувати освіту), поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) та за зразком згідно з додатком 1 до цього Порядку (далі – заява).

Зразок заяви про зарахування до закладу освіти

До заяви додаються:

 • копія свідоцтвапро народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа)
 • оригінал або копія медичної довідки за формою первинної обліковоїдокументації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

У випадку подання копій документів, передбачених цим пунктом, оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування (крім документа, визначеного підпунктом 1 цього пункту).

 1. Діти або один з їх батьків, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом в Україні, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, та які не мають одного чи обох документів, визначених підпунктами 1 та/або 3 пункту 4 цього розділу, зараховуються до закладу освіти без подання зазначених документів згідно з цим Порядком.
 2. Зарахування дітей до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку навчального року та відповідно до території обслуговування.

Зарахування дітей до початку і впродовж навчального року здійснюється виключно на вільні місця. Після зарахування дітей до закладу освіти їх розподіл між класами відбувається в межах нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України «Про загальну середню освіту». Зарахування дитини з особливими освітніми потребами до інклюзивного чи спеціального класу (з його утворенням у разі відсутності) здійснюється на підставі доданого до заяви висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації).

У Шклівському ЗЗСО І – ІІІ ступенів ім. М. Корчака  створені всі умови для отримання повної загальної середньої освіти в новій українській школі.

Мова викладання – українська. Іноземні мови – англійська мова (з 1-го класу).

Для Ваших  маленьких учнів:

 • навчання та виховання в світлих сучасних класах;
 • група подовженого дня;
 • досвідчені вчителі, вихователі, чуйний та ввічливий персонал;
 • психологічний супровід;
 • логопедичний супровід;
 • соціальний супровід;
 • постійний медичний нагляд 

*Прийом документів проводиться за попереднім записом та з дотриманням карантинних заходів