Навчаємось

Ще

Результати ІІ туру ( районного) Всеукраїнських олімпіад з базових предметів  2018 – 2019 н.р.

№ Предмет Прізвище учня Клас Місце Учитель 1 Англійська мова Марків Вікторія 8 – В ІІІ Горохова О.М. 2 Англійська мова Жукевич Олег 9 -Б ІІ Дубик О.В. 3 Англійська …

Виховні заходи

Ще

Місія школи

Місія школи   Педагогічний колектив Шклівської ЗОШ I–III ступенів імені Мар’яна Корчака Пропонує своїм учням освітній досвід, який розкриває їхній навчальний потенціал. Для цього ми забезпечуємо довірливе, турботливе середовище, де …

Графік/Розклад

Графік роботи практичного психолога Сенюти Мирослави Миколаївни
Дні тижня Інтервали робочого часу
Понеділок Методичний день
Вівторок з 8.30 год. по 16.30 год.
Середа з 8.30 год. по 16.30 год.
Четвер з 8.30 год. по 16.30 год.
П’ятниця з 8.30 год. по 16.30 год.
Графік роботи соціального педагога Курчик Іванни Василівни
Дні тижня Інтервали робочого часу
Понеділок Методичний день
Вівторок з 8.30 год. по 12.30 год.
Середа Методичний день
Четвер з 8.30 год. по 16.30 год.
П’ятниця з 8.30 год. по 12.30 год.
Розклад дзвінків Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака на 2018-2019 н.р.
Уроки Година Перерва
1 урок 8.30 – 9.15 10 хвилин
2 урок 9.25 – 10.10 20 хвилин
3 урок 10.30-11.15 20 хвилин
4 урок 11.35 – 12.20 10 хвилин
5 урок 12.30 – 13.15 10 хвилин
6 урок 13.25 – 14.10 10 хвили
7 урок 14.20 – 15.05 10 хвилин
8 урок 15.15 – 16.00  
Розклад уроків готується до публікації
Розклад факультативів готується до публікації
Графік роботи гуртків Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака на ІІ семестр 2018-2019 н.р.
Назва гуртка Дні занять Години Керівник гуртка
1 Хоровий вівторок п’ятниця 15.15.-16.30 16.45-18.00 Іваха О.М.
2 Вокальний понеділок середа 15.30- 17.30 15.30-17.30 Іваха О.М.
3 Школа безпеки вівторок четвер 15.30-17.00 15.30.-17.00 Стадник П.П.
4 Школа безпеки п’ятниця 16.00-18.00 Лещик В.Р.
5 Школа безпеки понеділок 15.30-17.30 Пирч Т.М.
6 Школа безпеки вівторок 16.00 – 18.00 Глова М.М.
7 Рукоділля понеділок п’ятниця 16.30-17.30 16.30-17.30 Лозинська Н.С.
8 Мистецтво живого слова вівторок 15.15.-16.15 Полюх М.В.
9 Сценічний рух середа 16.00-18.00 Никиль Б.М.
10 Екскурсоводи-краєзнавці п’ятниця 15.15-16.15 Козак М.І.
11 Початкове технічне моделювання середа 16.00-17.00 Никиль У.Є.
12 Основи програмування четвер 16.00-17.00 Серафим Л.Г.
13 Терпеливі намистинки четвер 16.30-17.30 Курчик І.В.