Навчаємось

Ще

Одягни вишиванку

21 травня відбувся інтегрований урок української мови  у 1 – Б класі на платформі Zoom. У цей святковий день учні з позитивними емоціями, натхненням, адже у такий кризовий період нам …

Виховні заходи

Ще

Порядок подання та розгляду заяв про випадки насильства та булінгу

Порядок подання та розгляду заяв про випадки насильства та булінгу у школі

Графік/Розклад

Графік роботи практичного психолога Сенюти Мирослави Миколаївни
Дні тижня Інтервали робочого часу
Понеділок Методичний день
Вівторок з 8.30 год. по 16.30 год.
Середа з 8.30 год. по 16.30 год.
Четвер з 8.30 год. по 16.30 год.
П’ятниця з 8.30 год. по 16.30 год.
Графік роботи соціального педагога Курчик Іванни Василівни
Дні тижня Інтервали робочого часу
Понеділок Методичний день
Вівторок з 8.30 год. по 12.30 год.
Середа Методичний день
Четвер з 8.30 год. по 16.30 год.
П’ятниця з 8.30 год. по 12.30 год.
Розклад дзвінків Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака на 2018-2019 н.р.
Уроки Година Перерва
1 урок 8.30 – 9.15 10 хвилин
2 урок 9.25 – 10.10 20 хвилин
3 урок 10.30-11.15 20 хвилин
4 урок 11.35 – 12.20 10 хвилин
5 урок 12.30 – 13.15 10 хвилин
6 урок 13.25 – 14.10 10 хвили
7 урок 14.20 – 15.05 10 хвилин
8 урок 15.15 – 16.00  
Розклад уроків готується до публікації
Розклад факультативів готується до публікації
Графік роботи гуртків Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака на ІІ семестр 2018-2019 н.р.
Назва гуртка Дні занять Години Керівник гуртка
1 Хоровий вівторок п’ятниця 15.15.-16.30 16.45-18.00 Іваха О.М.
2 Вокальний понеділок середа 15.30- 17.30 15.30-17.30 Іваха О.М.
3 Школа безпеки вівторок четвер 15.30-17.00 15.30.-17.00 Стадник П.П.
4 Школа безпеки п’ятниця 16.00-18.00 Лещик В.Р.
5 Школа безпеки понеділок 15.30-17.30 Пирч Т.М.
6 Школа безпеки вівторок 16.00 – 18.00 Глова М.М.
7 Рукоділля понеділок п’ятниця 16.30-17.30 16.30-17.30 Лозинська Н.С.
8 Мистецтво живого слова вівторок 15.15.-16.15 Полюх М.В.
9 Сценічний рух середа 16.00-18.00 Никиль Б.М.
10 Екскурсоводи-краєзнавці п’ятниця 15.15-16.15 Козак М.І.
11 Початкове технічне моделювання середа 16.00-17.00 Никиль У.Є.
12 Основи програмування четвер 16.00-17.00 Серафим Л.Г.
13 Терпеливі намистинки четвер 16.30-17.30 Курчик І.В.